سوالات متداول سرانش

به جواب سوالات خود برسید!

سوالات مدرسان

بله. شما می‌توانید آموزش‌های خود را برای فروش در سرانش قرار دهید. کپی رایت کلیه ویدئوها تحت حمایت قانونی سرانش خواهد بود و سرانش از حق شما دفاع خواهد کرد .
مشاهده اطلاعات بیشتر
وب‌سایت سرانش به هیچ عنوان مدرسان را استخدام نمی‌کند. فقط محتوای آموزشی آنها را در سایت قرار داده و طبق درصد همکاری ، به آنها پرداخت می‌کند
معمولا بین ۳ تا ۵ روز کاری ، این پروسه به طول می‌انجامد. اما همیشه سعی می‌شود تا این زمان را به حداقل برسانیم.
ارزش گذاری محتوای تولیدکنندگان به عهده ی خودشان است. اما سرانش بر اساس معیارهای رشد بازار ایران، بازه قیمت را به تولید کننده پیشنهاد خواهد داد. تولیدکننده میتواند بر اساس سیاست های رقابتی خود، قیمت نهایی را مشخص کند.
خیر. سرانش یک بستر ارائه آموزش است که به تولیدکنندگان امکانی را ارائه خواهد کرد تا بتوانند محتوای آموزشی خود را برای فروش یا به طور رایگان به کاربران عرضه کنند.
برای اطلاع از این موضوع به صفحه مدسان مراجعه کنید.
مشاهده اطلاعات بیشتر
بعد از انتشار دوره آموزشی شما ، مبلغ همکاری شما باید حداقل به صد هزار تومان برسد. سپس می‌توانید درخواست تسویه حساب دهید.
مشاهده اطلاعات بیشتر

سوالات کاربران

بله. ثبت نام در سرانش به صورت رایگان انجام می‌شود و شما فقط هزینه خرید دوره های آموزشی را پرداخت می‌کنید.
بله. شما بعد از خرید هر دوره ، به صورت دائم (بسته به سیاست سرانش) میتوانید از آن استفاده کنید. نگر اینکه به دلیل مشکلاتی مجبور به برداشتن دوره شویم. پس حتما بعد از خرید دوره از آن استفاده کیند.
بله. در دوره هایی که برای آنها مدرک مشخص شده باشد ، در انتهای دوره ، پس از کسب نمره مجاز ، به شما مدرک گذراندن دوره از طرف سرانش اهدا خواهد شد.
بله. شما می‌توانید به بخش بسته های آموزشی مراجعه کرده و بسته مورد نظر خود را به صورت پستی خریداری کنید.
خیر. تنها فرق بین آنها ، قیمت آنهاست. شما قائدتا برای خرید بسته پستی ، باید هزینه بسته بندی را هم پرداخت کنید.

سوالات خود را با ما درمیان بگذارید